تخصص های ما

فروش و پیش فروش بلیط سینما

به منظور تشویق بیشتر مخاطبان به دیدن آثاری که در سینماهای ایران تهیه و تولید می شود، موسسه بهمن سبز انحصارا نسبت به فروش بلیط سینماهای تحت پوشش حوزه هنری در تهران و شهرستانها، بصورت نیم بها به سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی اقدام می نماید تا پرسنل بخش های دولتی و خصوصی بتوانند با تسهیلات بیشتری از فیلم های در حال نمایش دیدن نمایند.

تبلیغات در سالن های سینمایی

تبلیغ در سینما بعنوان یک رسانه همگانی، بدلیل دارا بودن ویژگی های منحصر بفرد یکی از موثرترین، کارآمدترین و در عین حال، مناسب ترین بستر تبلیغاتی با هزینه ای مناسباست.ویژگی اصلی تبلیغ در سینما آمادگی مخاطب برای درک و توجه به پیام تبلیغ می باشد، چون تماشاگر با آرامش فکری و برای گذراندن اوقاتی خوش به سینما می آید و بعلت نبود عوامل مزاحم، تبلیغ روی پرده عریض سینما با صدای کاملا رسا تمرکز کامل تماشاگر را بخود جلب می نماید.

ساخت و نوسازی سالن های سینما

بنا بر وظیفه ای که حوزه هنری نسبت به اماکن فرهنگی و هنری خود در سطح کشور دارد مصمم است به تدریج و به شکل برنامه ریزی شده و مدون، کلیه سالن های سینمایی خود را بازسازی و نوسازی نماید.

پخش و اکران فیلم های سینمایی

  رسانه ها و ازجمله سینما نقش کلیدی در شکل دادن به افکار عمومی دارند.کارکرد اصلی سینما سرگرمی است و تغییر و تحول در جوامع انسانی نتیجه اطلاعات و گستره نشر آن است . تاثیر سینما در افکار عمومی از دو منظر قابل واکاوی است : تاثیر محتوای فیلم و تاثیر محل نمایش فیلم (سینما) سینما بنیانگذار روابطی غیر مادی است که به شکل خاطره در حافظه جمعی آدمیان می ماند.  خاطره یعنی هویت انسانی در برابر نقیضش یعنی از خود بیگانگی این خاطرات هم چون میراثی معنوی به زندگی آدمیان معنا می دهد.

فعالیتهای تبلیغاتی ما

دانلود فایل تعرفه تبلیغات در سینماهای سراسر کشور

تبلیغات محیطی

موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز، تنها مجری انحصاری پخش تبلیغات در کلیه سینماهای ایران با دو دهه سابقه شما را در پخش و تولید آگهی هایتان در کلیه سینماهای ایران یاری می نماید.

تبلیغات پرده ای

۲۵۰ سینما در سراسر ایران در خدمت تبلیغات شماست. سالانه بیش از ۱۰ هزار فیلم تبلیغاتی در سینماهای ایران به نمایش گذاشته می شود. موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز با پیشینه تاسیس در سال ۱۳۷۱ و با ماموریت تبلیغات در عرصه سینما نخستین موسسه پس از انقلاب اسلامی است که تبلیغات سینمایی را آغاز کرد. این موسسه امروزه با باز طراحی ماموریت و اهدافش، علاوه بر ماموریت پیشین در سپهر تبلیغاتی، مسئولیت اداره و نگهداری بیش از نود سینمای حوزه هنری را نیز بر عهده دارد.