اخبار بهمن سبز, اخبار پروژه ها, اخبار سینما ها, سایر رسانه‌ها

افتتاح «عطرآلود» نخستین پردیس سینمایی دزفول

توسط مؤسسه بهمن سبز صورت می‌گیرد؛

افتتاح «عطرآلود» نخستین پردیس سینمایی دزفول

نخستین پردیس سینمایی شهر دزفول با رونمایی از فیلم سینمایی «عطرآلود» پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه توسط موسسه بهمن سبز در مجتمع تجاری مادر این شهر افتتاح می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه بهمن سبز، «پردیس سینمایی مهر مادر» نخستین پردیس سینمایی شهر دزفول با زیربنای ۲۷۰۰ متر در شمال استان خوزستان پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت‌ ماه با حضور مدیران سینمایی و جمعی از هنرمندان افتتاح می‌شود.

این پردیس سینمایی با ظرفیت ۴۸۰ صندلی و پنج سالن سینمایی از جمله یک سالن چندمنظوره، یک سالن اختصاصی کودک و یک سالن VIPمورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

در این مراسم فیلم سینمایی «عطرآلود» به کارگردانی هادی مقدم‌دوست و تهیه‌کنندگی یوسف منصوری رونمایی می‌شود. از اوایل خردادماه این محصول سازمان سینمایی سوره توسط پخش بهمن سبز اکران سراسری می‌شود.

ساخت پردیس‌های فرهنگی چندمنظورۀ خانواده محور یکی از برنامه‌های توسعه‌ محور حوزه هنری انقلاب اسلامی است. هم اکنون موسسه بهمن سبز به عنوان مجموعه بهره‌بردار سینماهای حوزه هنری دارای  ۶۰  سینمای فعال با ۱۷۲سالن و ظرفیت ۳۳۰۰۰ صندلی است. از این تعداد ۵ سینما با ۳۳ سالن و ۲۹۲۴ صندلی در سال ۱۴۰۲ توسط مؤسسه بهمن سبز راه‌اندازی و بهره‌برداری گردیده است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *