اخبار بهمن سبز, اخبار پروژه ها, اخبار فیلم ها, سایر رسانه‌ها

اکران افتتاحیه «هناس» در ۱۰ دانشگاه کشور

اکران های افتتاحیه فیلم سینمایی «هناس» در ۱۰ دانشگاه کشور برگزار خواهد شد.

فیلم سینمایی «هناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه که از ۱۸ خرداد اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز می‌کند، اکران افتتاحیه خود را در جمع دانشجویان دانشگاه‌های تهران و شهرستان‌ها کلید خواهد زد.

«هناس» قصه ترور یک عشق و روایتی ملتهب از دوران زندگی تا شهادت داریوش رضایی‌نژاد از شهدای ترورهسته‌ای و از نخبگان علمی کشور است که با تصمیم عوامل قرار است پیش از شروع اکران رسمی در سینماها، به دلیل اهمیت وجه علمی زندگی این شهید برنامه‌ریزی‌هایی برای نمایش‌های افتتاحیه‌ در دانشگاه‌های تهران و شهرستان‌ها از جمله در دانشگاه محل تحصیل او، دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی انجام شود.

متقاضیان جهت ثبت نام اکران‌های دانشگاهی این فیلم‌ می‌توانند به آدرس https://formaloo.com/sayar-henas و http://ekranmardomi.ir/ مراجعه کنند.

به همین ترتیب اکران‌های دانشگاهی این فیلم سینمایی در ۱۰ دانشگاه ایران از جمله دانشگاه‌های شاهد، علامه طباطبایی، دانشکده صداوسیما، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، دانشگاه خرم آباد، دانشگاه علوم تحقیقات، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه مازندران، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران مرکز طی روزهای مختلف برگزار خواهدشد.

«هناس» دومین ساخته حسین دارابی پس از فیلم سینمایی «مصلحت» است که بهروز شعیبی در نقش داریوش رضایی‌نژاد و مریلا زارعی در نقش شهره پیرانی دو بازیگر اصلی این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *