اخبار بهمن سبز

اکران فیلم‌های هنر و تجربه در سینماهای بهمن سبز خوزستان

میلاد تفت آشیان مدیر امور سینمایی بهمن سبز خوزستان، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در منطقه آزاد اروند، با اشاره به اکران فیلم‌های هنر و تجربه اظهار کرد: اکران این فیلم‌ها خواسته علاقه‌مندان به هنر سینما در خوزستان بود که بارها از ما تقاضا داشتند تا به موضوع اکران فیلم‌های هنر و تجربه هم بپردازیم.

این مدیر سینمایی  همچنین از اکران فیلم‌های هنر و تجربه در سینما اکسین اهواز خبر داد و افزود: خوشبختانه با افتتاح و راه‌اندازی پنج سالن پردیس سینمایی در سینما اکسین اهواز و ۲ سالن در سینما آزادی آبادان، فرصت مناسبی برای اکران فیلم‌های هنر و تجربه به وجود آمده که می‌توانیم به صورت اختصاصی به این فیلم‌ها بپردازیم.

وی تصریح کرد: علاقه‌مندان به تماشای فیلم‌های هنر و تجربه می‌توانند از ۱۷ مهر به سینما اکسین اهواز مراجعه کنند.

تفت آشیان علاوه بر این از اکران فیلم‌های هنر و تجربه در سینما آزادی آبادان سخن گفت و ادامه داد: با توجه به درخواست‌های مکرر سینما دوستان این فیلم‌ها را از اواسط هفته آینده در پردیس سینمایی سینما آزادی آبادان به صورت یک سانس در روز اکران خواهیم کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: با توجه به اینکه خلا اکران این فیلم‌ها در سینماهای خوزستان احساس می‌شد، بتوانیم رضایت مخاطیان سینما را بیش از گذشته جلب کنیم و استقبال مناسبی از فیلم‌های هنر و تجربه در سینماهای این استان از سوی مخاطبین صورت بگیرد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *