اخبار بهمن سبز, اخبار سینما ها, سایر رسانه‌ها

اکران ۱۷ فیلم سودای سیمرغ در کرمانشاه/ سینماها به جدیدترین تجهیزات سینمایی مجهز شدند

مدیر امور سینمایی حوزه هنری کرمانشاه گفت: ۱۷ فیلم سودای سیمرغ در شهر کرمانشاه در دوسانس ۱۸ و ۲۰:۳۰ در سه سینمای آزادی‌؛ فرهنگ و بیستون اکران خواهد شد.

محمدجواد کنجوری، مدیر امور سینمایی حوزه هنری کرمانشاه، اظهار کرد: در آستانه چهلمین جشنواره فیلم فجر سینماهای تحت پوشش حوزه هنری در شهر کرمانشاه به بروزترین سیستم‌های سینمایی مجهز شدند.

وی افزود: باتوجه به حمایت‌های مدیرعامل موسسه بهمن سبز به‌منظور خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به همشهریان سیستم‌های صوت و تصویر دو سینمای آزادی و بیستون (هتل پارسیان) کرمانشاه ارتقا یافت.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری کرمانشاه افزود: جشنواره فیلم فجر بزرگ‌ترین رویدادهنری کشور است و ما همواره این دغدغه را به‌منظور ارتقا تجهیزات فنی سینما داشتیم که خوشبختانه این مهم محقق شد و سیستم‌ها به بروزترین مدل مجهز شدند.

کنجوری با بیان اینکه پردیس سینمایی آزادی تنها سینمای استان است که از سیستم صوت دالبی چندکانال و تصویر لیزری بهره‌مند است، افزود: ان‌شاءالله امسال نیز با بهترین کیفیت در خدمت همشهریان هنردوست خواهیم بود.

وی در پایان، تصریح کرد: در این دوره ۱۷ فیلم سودای سیمرغ در شهر کرمانشاه در دوسانس ۱۸ و ۲۰:۳۰ در سه سینمای آزادی‌؛ فرهنگ و بیستون اکران خواهد شد و زمان بلیت فروشی اینترنتی متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع: فارس

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *