اخبار بهمن سبز, اخبار پروژه ها, اخبار سینما ها, سایر رسانه‌ها

تفاهم نامه احداث پردیس سینمایی همافران امضا شد

مراحل ساخت پردیس سینمایی مجموعه تجاری همافران نوشهر پس از توافقات تکمیلی حوزه هنری مازندران و شهرداری نوشهر کلید خورد.

عصر سه‌شنبه ۱۱ بهمن ماه سال جاری، طی نشستی در شهرداری نوشهر، توافقنامه مشارکت دو مرکز جهت ساخت پردیس سینمایی مجموعه همافران امضا شد.

در این دیدار با حضور شهردار نوشهر، معاونان وی، رییس سازمان تبلیغات اسلامی نوشهر، رییس حوزه هنری مازندران، مدیر امور سینمایی‌ حوزه هنری مازندران و هیات همراه، ابعاد مختلف همکاری و مشارکت در احداث سینمای سه سالنه در مجموعه تجاری همافران مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و در نهایت سند توافقنامه مذکور توسط رییس حوزه هنری مازندران و شهردار نوشهر امضا شد.

مهدی معصومی گرجی در این بازدید ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر نهضت سینما سازی و بروز رسانی امکانات و تجهیزات سینماها گفت: حوزه هنری از متولیان ساخت پردیس سینمایی در کشور است و ما در مازندران ضمن رایزنی با شهرداری‌ها و فرمانداری‌ها، جذب بخش خصوصی و دیگر مراکز به دنبال زمینه‌هایی برای احداث پردیس‌های سینمایی در شهرهای مختلف استان هستیم.

همچنین مقرر شد موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز (وابسته به حوزه هنری) که مسئولیت اداره و احداث سینما و پردیس سینمایی در سطح کشور را عهده دار است مراحل ساخت پردیس یاد شده را از هفته آینده در نوشهر آغاز کرده و در زمانبندی ۴ ماهه به بهره برداری برساند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *