اخبار بهمن سبز, اخبار پروژه ها

 قره داغی: احیا سینماهای استان از اولویت‌های مهم ماست/ پردیس پرسیا در شیراز ساخته می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع حوزه هنری از عملیات احداث  پردیس سینمایی پرسیا در شیراز خبر داد.

 عبدالحمید قره داغی معاون توسعه مدیریت و منابع حوزه هنری که به همراه جمعی از مدیران این مجموعه به شیراز سفرکردند در بازدید از سینماهای این شهر، اظهار کرد: احیا سینماهای شیراز و شهرستان‌ها‌ی استان یکی از اولویت‌های مهم حوزه هنری کشور است.

وی افزود: به مردم شریف و فرهنگ دوست شیراز مژده می‌دهم که در ماه جاری عملیات اجرایی پروژه بزرگ پردیس سینمایی پرسیا در بلوار زند شیراز آغاز خواهد شد.

قره داغی ادامه داد: مردم شیراز همواره استقبالی شایسته از سینما داشته‌اند و حوزه هنری نیز به عنوان متولی بخش مهمی از سینماهای این شهر، تلاش می‌کند در شأن این مردم، امکانات سینمایی شایسته‌ای برای آنان فراهم کند.

در سایر شهرهای شیراز نیز فعالیت خواهیم داشت

سید مصطفی حسینی مدیر عامل موسسه سینمایی بهمن سبز که هدایت امور سینماهای حوزه هنری را در کشور بر عهده دارد، پس از بازدید از سینماهای شیراز گفت: امیدواریم با حمایت مدیران ارشد حوزه هنری، مسئولین استان فارس  بویژه شهرداری کلان شهر شیراز و تلاش همکاران امور سینمایی، بتوانیم زمینه ساز تحولی شایسته در سینماهای استان فارس و شهر شیراز باشیم.

وی افزود: به جز شهر شیراز به شهرستان‌های استان نیز توجه داریم و در همین سفر نیز از برخی امکانات و فضاهای سینمایی در شهرستان‌ها بازدید کردیم تا به یاری خدا علاوه بر مرکز استان، بتوانیم در سایر شهرها نیز کاری در خور انجام دهیم.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *