اخبار تصویری, اخبارهنرمندان

منع تردد شبانه مشکل بزرگ سینمادارهاست

به گزارش سایت گیشه ۷، علی سرتیپی، مدیر پردیس سینمایی کورش بیان کرد: از امروز بعدازظهر سالن های سینمایی را باز خواهیم کرد و از آنجا که تمام لوازم مورد نیاز برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی را از پیش در اختیار داشتیم، مقدمات زیادی برای بازگشایی احتیاج نداریم.

او در پاسخ به این سوال که آیا با همین یک فیلمی که در حال حاضر اکران می‌شود (دیدن این فیلم جرم است) سینماهای خود را باز می‌کند؟ گفت: فعلا با همین یک فیلم کار شروع می‌کنیم، چون اگر چراغ یک سالن هم از بین ۱۳ سالن یک مجموعه روشن باشد بهتر است از اینکه همه خاموش باشند. البته اگر بازگشایی سینماها با یک فیلم خوب یا حتی همزمان با جشنواره فجر اتفاق می‌افتاد بهتر بود.

وی ادامه داد: یکی از بزرگترین مشکلات ما بعد از نبودن فیلم خوب برای اکران، منع تردد شبانه از ساعت ۲۱ است. این بدان معنی است که ساعت ۲۰ باید سالن‌ها تخلیه شوند پس آخرین سانس سینما باید ساعت ۱۸ باشد و در این شرایط سخت است که صاحب فیلم‌های خوب چنین شرایطی را برای اکران اثر خود بپذیرند. با این حال منتظر هستیم ببینیم در جلسه امروز شورای صنفی نمایش چه فیلم‌هایی برای اکران متقاضی خواهند بود.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *