اخبار بهمن سبز, اخبار فیلم ها, سایر رسانه‌ها

«هِناس» سومین فیلم پرمخاطب هفته شد/ فروش ۲ میلیاردی با استقبال از طرح شناوری بلیت

فیلم سینمایی «هِناس» با جذب ۲۷,۵۱۴ تماشاگر در هفته اخیر و در ادامه طرح شناوری بلیت سینماها، عنوان سومین فیلم پرمخاطب ۷ روز گذشته را به نام خود کرد.

 فیلم سینمایی «هناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه که از ۱۸ خردادماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده است؛ در هفته سوم اکران خود و پس از اجرای طرح شناوری بلیت سینماهایش توانست بعد از دو فیلم «انفرادی» و «علف زار» و با جذب ۲۷,۵۱۴ تماشاگر در هفته اخیر، رشد ویژه‌ای در تعداد مخاطبان داشته باشد و عنوان سومین فیلم پرمخاطب هفته را بدست آورد.

«هناس» که با برداشتی آزاد به روایت زندگی شهید داریوش رضایی نژاد از شهدای ترور هسته‌ای می پردازد؛ با جذب ۷۰ هزار تماشاگر در سینماها و ۸۵۰۰ هزار تماشاگر در اکران‌های سیار، از مرز فروش ۲ میلیارد تومان عبور کرد.

طرح شناوری بلیت سینماهای حوزه هنری که حدود دو هفته پیش به صورت آزمایشی با فیلم سینمایی «هِناس» آغاز به کار کرد، در مدت کوتاهی موجب رشد ۸۵ درصدی مخاطبان این فیلم شد و در همین راستا فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» هم به این طرح نوین پیوست.

در این طرح، قیمت بلیت فیلم‌ها براساس چهار فاکتور هفته و روز نمایش فیلم، نوع فیلم، کیفیت سالن و ساعت تماشای فیلم ارزش‌گذاری می‌شوند و مخاطبان می‌توانند با تنوع قیمتی مختلف و ارزان‌تری به سینما بروند.

اکران «هناس» با بازی مریلا زارعی در نقش همسر شهید رضایی نژاد و بهروز شعیبی در نقش شهید داریوش رضایی‌نژاد هم اکنون در سینماهای سراسر کشور ادامه دارد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *