اخبار بهمن سبز, اخبار فیلم ها, سایر رسانه‌ها

پردیس سینمایی بهمن شهرکرد میزبان مردم استان و مسافران نوروزی

پردیس سینمایی بهمن حوزه هنری چهارمحال و بختیاری با هفت فیلم میزبان مردم استان و مسافران نوروزی در اکران نوروز ۱۴۰۱ است.

 احسان قائدی وانانی رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: پردیس سینمایی بهمن شهرکرد با پنج سالن نمایش از اسفند ۱۴۰۰ میزبان مخاطبان فیلم های روز ایران است. امسال دو فیلم «شادروان» و «موقعیت مهدی» در اکران نوروزی از سوی مرکز پخش حوزه هنری اکران خواهند شد..

وی گفت: «شادروان» به کارگردانی حسین نمازی امسال به‌ عنوان یکی از آثار سینمایی حوزه هنری در جشنواره فیلم فجر حضور داشت که با استقبال خوب مخاطبان روبه رو شد.

رئیس حوزه هنری استان درباره برنامه‌ها پخش فیلم «موقعیت مهدی» نیز که از سوی حوزه هنری پخش خواهد شد اظهار داشت: «موقعیت مهدی» عنوان بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر را از آن خود کرده و یکی از آثار قابل توجه و تماشایی سینمای ایران است.

به گفته وی اکران اختصاصی ویژه فعالان رسانه‌ای، خبرنگاران، هنرمندان و… برای فیلم «موقعیت مهدی» برنامه‌ریزی شده و با تشکیل تیم‌های تبلیغاتی تلاش داریم مخاطبان بیشتری این فیلم ارزشمند را ببینند.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: متاسفانه مردم استان چهارمحال و بختیاری از هنر هفتم فقط در مرکز استان با پردیس سینمایی بهمن شهرکرد برخوردار هستند که تلاش داریم با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های ۹ گانه استان، آثار پخش شده توسط حوزه هنری را در ایام نوروز به صورت سینما سیار اکران کنیم.

وی یادآور شد: حوزه هنری استان تلاش خواهد کرد در صورت امکان با همکاری موسسه بهمن سبز حوزه هنری کشور در شهرستان‌های دیگر استان نیز نمایش فیلم‌ها را فعال کند.

فیلم‌های «موقعیت مهدی»، «مرد بازنده»، «شادروان»، «روز صفر» ،«قدغن»، «سگ بند» و «گل به خودی» به عنوان فیلم‌های نوروزی اکران در سینماهای سراسر کشور و همچنین پردیس سینمایی بهمن اکران خواهند شد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *