اخبار بهمن سبز, اخبار پروژه ها, اخبار تصویری, اخبار سینما ها, اخبار فیلم ها

آیین افتتاح پردیس سینمایی مهر ارومیه

افتتاح نخستین پردیس سینمایی ارومیه
۵۲۱ صندلی به ناوگان سینمای ایران اضافه شد

پردیس سینمایی مهر ارومیه، پس از بازسازی توسط موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز، به عنوان اولین پردیس سینمایی ارومیه افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی بهمن سبز، شامگاه شنبه ۲۲ مهرماه آیین رونمایی از پردیس سینمایی مهر ارومیه همزمان با تودیع و معارفه مدیر حوزه هنری استان آذربایجان غربی انجام شد. در این مراسم جمعی از مدیران فرهنگی و استانی از جمله حجت‌الاسلام و المسلمین منصور امامی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان‌ غربی، حمیدرضا جعفریان رییس سازمان سینمایی سوره، هادی اسماعیلی مدیرعامل موسسه بهمن سبز، عبدالحمید قره داغی معاون توسعه مدیریت و منابع حوزه هنری، سعید لشگری معاون راهبری استان‌های حوزه هنری حضور داشتند و در اولین نمایش بعد از بازسازی این پردیس سینمایی، به تماشای فیلم سینمایی غریب نشستند.


پردیس سینمایی مهر ارومیه دارای ۶ سالن سینمایی با نام های آزادی، طلوع، سیمرغ، مهتاب، آفتاب و سایه است. ظرفیت این سالن ها ۴۸۱ صندلی است و از نکات مهم این پردیس، امکان استفاده از سالن سایه به عنوان سالن ویژه مخاطب کودک است. همچنین این پردیس سینمایی دارای یک سالن روباز به همراه کافه و با ظرفیت ۴۰ صندلی است که مجموعا ظرفیت این پردیس را به ۵۲۱ صندلی می رساند.

 


این سینما با نمایش فیلم‌هایی سینمایی نظیر «اخت‌الرضا»، «گیج‌گاه»، «فسیل» و «هتل» فعالیت خود را آغاز کرد.
مدیران سینمایی و استانی در این مراسم همچنین تاکید کردند که به منظور بهره برداری از دیگر ظرفیت‌های سینمایی این استان، سینما انقلاب ارومیه به زودی وارد مرحله بازسازی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *