دسته‌بندی نشده

با شروع اکران‌های بین المللی «اخت الرضا»، کویته پاکستان میزبان بانوی کرامت شد

با شروع اکران‌های خارجی «اخت الرضا»
کویته پاکستان میزبان بانوی کرامت شد

در ادامه برگزاری اکران‌های سیار فیلم سینمایی «اخت الرضا»، این فیلم در پاکستان به نمایش درآمد.


به گزارش روابط عمومی بهمن سبز، فیلم سینمایی «اخت الرضا» که سفر حضرت فاطمه معصومه(س) از مدینه تا قم را روایت می کند، در شهر کویته پاکستان به نمایش عمومی درآمد.
این فیلم که تولید سازمان سینمایی سوره است، طی یک ماه گذشته علاوه بر فروش در سالن‌های سینمایی، به صورت اکران‌ سیار در موقعیت‌های ویژه نمایش، اکران شده است. در ادامه اکران‌های سیار، فیلم سینمایی اخت الرضا که از ابتدا هدفش را مخاطب بین المللی گذاشته است، در شهر کویته پاکستان به نمایش عمومی درآمد.

 


پخش این فیلم که با استقبال بانوان پاکستانی همراه بود توسط راه ایمان کویته انجام شده است و محل نمایش این اثر سینمایی هم در مدرسه علی ابن ابی طالب شهر کویته بود.
مخاطبان پاکستانی «اخت الرضا» پس از تماشای این اثرسینمایی ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری این اکران، از عوامل فیلم برای تولید «اخت الرضا» تشکر کردند و گفتند:«این فیلم یکی از بهترین آثاری است که بعد از سریال مختارنامه و سریال حضرت یوسف پیامبر (ع) دیده اند.»
فیلم سینمایی «اخت الرضا» با مشارکت آستان مقدس حضرت معصومه (س) و مجموعه شبکه‌های کربلا (عتبه حسینی) ساخته شده است.

 

سید مجتبی طباطبایی کارگردانی این اثرسینمایی را برعهده دارد و توسط پخش بهمن سبز در گروه آزاد اکران می‌شود و پخش بین الملل آن به عهده مرکز بین الملل سوره است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *