اخبار بهمن سبز, اخبار پروژه ها, اخبار تصویری, اخبار سینما ها, اخبار فیلم ها, اخبارهنرمندان

رونمایی از پوستر رسمی «مسافری از گانورا»

پوستر رسمی انیمیشن سینمایی«مسافری از گانورا» رونمایی شد.

روز دوشنبه دهم مهرماه ، طی مراسمی در سازمان سینمایی سوره و در آستانه برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، با حضور سرمایه‌گذاران و اعضای شورای راهبری تولید فیلم، از پوستر رسمی انیمیشن سینمایی «مسافری از گانورا» رونمایی شد.
طراحی پوستر این فیلم را «سیروان مهدوی» برعهده داشته است.

«مسافری از گانورا» به ‌تهیه‌کنندگی «سیدمحمدحسین علمدار» و کارگردانی «سیداحمد علمدار»، تولید شده است و برای اولین بار در بخش مسابقه بلند داستانی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان رونمایی خواهد شد.

«مسافری از گانورا» پس از اکران موفق انیمیشن سینمایی «لوپتو»، جدیدترین محصول «مرکز انیمیشن سوره» است که با همکاری «موسسه فرهنگی تصویر هنر پارسارگاد شرق» مشهد، صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران و صندوق پژوهش و فناوری سپهر، از بستر رویداد رویازی تولید و در «سام استودیو» به مدیریت دوبلاژ «امین قاضی» و هنرنمایی صداپیشگانی مانند «لیلا سودبخش»، «شهره روحی»، «محمد خاوری»، «عاطفه رضوان نیا» و «سمیه الیاسی» دوبله شده است.
داستان «مسافری از گانورا» درباره موجودی فضایی است که به زمین می آید و با کمک پسری معلول به جستجوی فرمانروای سیاره خود که در زمین گم شده می رود تا صلح را به سرزمینش بازگرداند.

پخش و تبلیغات این انیمیشن سینمایی به عهده موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *