اخبار بهمن سبز, اخبار پروژه ها, سایر رسانه‌ها

پردیس سینمایی مهرگنبد افتتاح خواهد شد/۹۲ سالن به مجموعه سینماهای کشور افزوده می‌شود

موسسه بهمن سبز حوزه هنری، در نخستین گام از فاز دوم طرح توسعه و با شعار دوباره سینما، پردیس سینمایی مهرقدس همدان را به چرخه اکران افزود و در تازه‌ترین گام از ۲۲ تیرماه نیز پردیس سینمایی مهرگنبد به شکل رسمی افتتاح خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه بهمن سبز، این پردیس سینمایی که در سال ۱۳۴۲ با یک سالن و ۴۹۵ صندلی آغاز به کار کرده بود، در حال حاضر تبدیل به پردیس سینمایی با ۶ سالن شده است که سالن‌های قابوس، گنبد، آبشار، مهتاب، گلستان و رنگین کمان به ترتیب با ۳۸۶، ۲۷، ۲۶، ۳۹، ۲۵ و ۲۴ و در مجموع ۵۲۷ صندلی با امکانات بروز اعم از پروژکتور لیزر جهت نمایش و سیستم صوت بروز، صندلی‌های VIP و ایجاد فضایی مثل( کافی شاپ، کتابسرا، بوفه، گالری و…) با نام جدید پردیس سینمایی مهر گنبد، پس از طی مراحل قانونی نهایی و به بهره‌برداری رسیده و درخدمت مردم گنبد قرار گرفت و همزمان با آغاز هفته امامت، به شکل رسمی طی مراسمی افتتاح خواهد شد.

حوزه هنری به عنوان یکی از متولیان ساخت و ساز سالن‌های سینمایی از ابتدای تابستان تا پایان این فصل همزمان با پایان یافتن فاز دوم طرح توسعه سینماهای کشور، ۹۲ سالن به مجموعه سالن‌های سینمایی کشور می‌افزاید.

آیین افتتاح پردیس سینمایی مهر گنبد، چهارشنبه ۲۲تیر ماه ساعت ۱۸ با حضور مسئولان کشوری و استانی شهر گنبد و همچنین جمعی از هنرمندان  در این شهر برگزار می‌شود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *